طرب سرای محبت کنون شود معمور              که طاق ابرو یار منش مهندس شود

گروه معماری ایمان دکور فعالیت خود را در زمینه مهندس معماری، معماری داخلی و طراحی و ارائه مبلمان و اکسسوری در سال ۱۳۹۴ آغاز نمود.

این شرکت در راستای فعالیت حرفه ای معماری خود تاکنون پروژه های موفق متعددی را طراحی و اجرا کرده است. هدف اصلی این شرکت بالابردن کیفیت زندگی تمام اقشار جامعه به کمک ارتقا کیفیت طراحی و ساخت و ساز است.

گروه معماری ایمان دکور با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی، مهندسی مجرب خود، برخورداری از امکانات گسترده اجرایی و عمرانی منطبق با معیارهای بین المللی، بومی و به کارگیری الگوهای روز معماری جهان توانسته است نقش به سزایی در طراحی و ساخت انواع پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی و صنعتی داشته باشد.

امروزه با توجه به اهمیت مقوله دکوراسیون داخلی منازل مسکونی و دفاتر کار برای افراد مختلف و البته صاحب ذوق و سلیقه، نیاز به شناسایی و آشنایی با فروشگاه های معتبر که محصولات زیبا،خاص و با کیفیت ارائه می دهند احساس می گردد.

فروشگاه بزرگ مبلمان ایمان دکور به نشانی: تهران ،بلوار کشاورز، خیابان فلسطین ، خیابان ایتالیا ، بنش طوس ، پلاک ۲۲ به صورت تخصصی در زمینه دکوراسیون منزل و فضاهای اداری شامل مبلمان مدرن و پست مدرن، تابلو نقاشی، اکسسوری طراحی داخلی، مشغول به فعالیت می باشد.فروشگاه مبلمان ایمان دکور در اکثر فصول سال برای مشتریان خود حراج برگزار می کند.

 

در ذیل تصاویری از این فروشگاه را برایتان به اشتراک می گذاریم.